נעים להכיר

XYZ הינה סוכנות דגיטלית המתמחה במתן פתרונות עיצוב, פרסום וקידום ללקוחות פרטיים ועסקיים, תוך בניית תדמית עסקית, על ידי אפיון צרכי הלקוח.
שירותי המשרד כוללים: עיצוב והקמת אתרי אינטרנט, ניהול עמודי פייסבוק ואינסטגרם עסקיים, מיתוג, אפיון ועיצוב מצגות, גרפיקה וכתיבת תכנים מקצועיים.

XYZ קם במטרה לאפשר לעסקים קטנים כגדולים הזדמנות משתלמת לשיווק ופרסום העסק שלהם, באופן מודפס או אינטרנטי, מבלי להתפשר על תוצר מקצועי, מדויק ואטרקטיבי, ולאפשר להם לצמוח כלכלית ולמקסם את הנוכחות שלהם בפני לקוחות פוטנציאליים.

העבודה איתנו הינה בשותפות ובשקיפות מלאה, ולכן, חשוב לנו שתכירו אותנו אישית:

תהי-לי פיטרס ללום

דורין גלילי-הילדסהימר

תואר B.A בתקשורת וניהול, המכללה למינהל. תקציבאית וסופרווייזר במשרדי פרסום בת"א ועבודה על מותגים גדולים, כגון: במבה, מרלבורו, סמסונג ועוד. עיסוק במגוון אפשרויות המדיה: טלוויזיה, עיתונות, רדיו, פייסבוק והפקות דפוס. חשיבה אסטרטגית ושיווקית של המותגים השונים ובניית תוכנית פרסום.

מעצבת גרפית בעלת 20 שנים של ניסיון והמון אהבה לתחום. ניסיון תעסוקתי גם כשכירה במשרדי פרסום ובתי דפוס. שליטה מלאה בתוכנות העיצוב, והבנה עמוקה ברשתות החברתיות, הקמת אתרים, מיתוג ופרינט. חיה ונושמת את עולם הפייסבוק, אינטרנט והדפוס, ומאמינה בהפיכת כל חזון למציאות.