Debbie Mann

"מפרגנת מכל הלב ומודה לדורין גלילי המקסימה, המוכשרת, הזריזה והנהדרת, שהפתיעה אותי עם לוגו ייחודי, יפיפה ומקורי. בחיים לא דימיינתי שיהיה לי כזה לוגו מיוחד, בכל פעם שניסיתי לתכנן לעצמי סקיצה נתקעתי בבנאלי ואז באה הבחורה המוכשרת הזו והוציאה משהו שבחיים לא הייתי חושבת עליו ותוך יממה נהיה לי הלוגו הכי יפה שיכול להיות עבורי! אז דורין יקרה - שוב המון המון תודה על הקסם הזה שעשית". (פייסבוק)

דבי.jpg

Robus- Legal Marketing and Consulting Services

"משרדנו עובד עם עשרות מעצבים גרפיים במשך שנים, בתחום שלא פעם נופל בבנאליות ושמרנות. לשמחתנו, אנו עובדים בין היתר גם עם משרד XYZ, משרד שמצליח כל פעם מחדש לרענן עם יצירתיות, חדשנות ומקוריות בעיצובים יפים ומרשימים. בנוסף למקצועיות הרבה, וליחס האישי אנו זוכים לקבל תוצרים במהירות וביעילות שטרם הכרנו".

1.jpg

פני רוסו

"אתר YOME הינו אתר מורכב העוסק בתחום היוגה. האתר מאפשר צפיה בסרטוני וידאו לתרגול היוגה וכן משלב פלטפורמה לקהילה חברתית אונליין. כבר בתחילת הדרך, לאחר איפיון פונקציונלי של האתר, פנינו לדורין לצורך עיצובו. דורין עיצבה את האתר במקצועיות ובכשרון רב וסיפקה מענה יצירתי לצרכים שעלו לכל אורך הדרך. מומלצת על ידנו בחום!"

פני.jpg

עו"ד אלעד כהן

דורין גלילי עיצבה למשרד שלי את הלוגו, ונתנה שירות מעולה, מקצועי, קשוב לכל הצרכים, עם גמישות במקומות שהיה צריך. תענוג לעבוד עם דורין - ממליץ!

(פייסבוק)

אלעד_edited.jpg

מירה אלקלעי

תהילי ודורין היו מאוד קשובות לצרכים הפרסומיים שלי. הציעו לי הרבה פתרונות יצירתיים ומקצועים. הן חכמות ומוכשרות . הן עצבו לי לוגו שהתאים בדיוק למה שתארתי.השרות מדוייק ומהר. תענוג לעבוד איתן וממליצה מאוד,מאוד.

מירה.jpg

מאיה סגל

"דורין אלופה ! פניתי לגבי עיצוב גרפיקה הכי ״פשוט״ כביכול להזמנה וקיבלתי הרבה מעבר; מקצועיות והבנה החל מסוג הנייר והדפוס ועד להמלצות וטיפים לגבי הארוע, מיתוג ועיצוב בכלל. כשהכי חשובה בעיני זו היכולת להבין את הצורך בלי הרבה מילים ;-))) ממליצה בחום". (פייסבוק)

מאיה.jpg

ארנית נרקיס

"בהחלט מקצועית ביותר. שמחה שלקחתי אצלך את חבילת המיתוג. היה תענוג לעבוד איתך". (פייסבוק)

מירה.jpg

טלי מולנר

"דורין ותהי-לי העיתון אצלי ביד והוא הרבה מעל האחרים בשוק. הוא ברמה גבוהה, איכותי ברמות על, כייף לקריאה, כייף להחזיקו ביד. פשוט אליפות של עיתון!!! אין כמוכן ". (פייסבוק)

טלי.jpg

אלין עטיה

קודם כל הרגשתי מיד שהיה לי עסק עם צוות מאוד מקצועי.... קיבלתי עבודה יפה מתאימה למסר שרציתי להעביר... ממליצה בחום!!!

אלין.jpg

אודי גלם

"סיפור אמיתי - יצא לי שבנו לי עשרות לוגואיים בשנים האחרונות ובכל פעם אותו סרט... לך תסביר מה אתה חולם שיהיה לך בלוגו. אבל את... כל כך מהר ומדוייק! בדיוק כמו שרציתי". (פייסבוק)

אודי.jpg

כרמית ראובן

ממליצה בחום. כייף לי לעבוד איתכן! אתן מוכשרות, מקסימות ומבינות עיניין. העבודה איתכן היתה מדויקת, מהירה והכי חשוב, ממחישה את החומר הפרסומי בצורה הטובה ביותר. תודה, תודה, תודה וכן ירבו

מירה.jpg

ג'ודי רייבר

"ממליצה בחום על עבודתך !
לי זה עשה נפלאות בדף המקצועי בפייסבוק, תודה דורין !". (פייסבוק)

dush.jpg

דבי מן

"תודה לדורין גלילי הנפלאה על חבילת מיתוג שהיא מעצבת לעסק שלי. התחלנו עם עיצוב דף הפייסבוק, המשכנו עם כרטיס ביקור חדש, גלויה ובקרוב גם מגנט חדש. הכל כל כך יפה וכל כך אני בצבעים ובקווים, כי דורין קולטת ישר מי ומה העסק, האדם שמאחוריו ומתאימה את העיצוב בצורה כל כך מדוייקת שזה מדהים! והמחירים של דורין נוחים ומתחשבים. היא נותנת את הטוב ביותר במהירות, יעילות ובלי טיפת חמדנות". (פייסבוק)

מירה.jpg